Współpraca

EGZAMINY

Token Distribution

E-XAM – ośrodek egzaminacyjny

Ośrodek egzaminacyjny e-xam Damian Koniuszenny oferuje pełną obsługę egzaminów kompetencji cyfrowych na terenie całej Polski. Dysponujemy własnym sprzętem komputerowym (mobilne laboratoria wraz z Internetem) oraz wiedzą i doświadczeniem w kwestii organizacji egzaminów DIGCOMP. Dzięki nam możesz zapomnieć o wszelkich wątpliwościach i problemach związanych z procedurami egzaminacyjnymi.

Realizujemy egzaminy zarówno dla klientów indywidualnych, komercyjnych, jak i w ramach projektów unijnych – nie tylko z zakresu Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, ale także szkoleń zawodowych związanych z obsługą narzędzi i środowiska cyfrowego. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów związanych z trudną sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 oferujemy także usługi certyfikacji w formie zdalnej.

Token Distribution
Token Distribution

E-XAM –
egzaminatorzy

Dysponujemy profesjonalną kadrą egzaminatorów, która posiada kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu egzaminów w rożnych grupach społecznych. Bardzo często przeprowadzamy usługi certyfikacji kompetencji cyfrowych zarówno dla osób wykluczonych, niepełnosprawnych, jak i starszych, dla których spotkanie ze światem cyfrowym często bywa bardzo stresującą sytuacją. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby osoby podchodzące do egzaminu wychodziły z niego zadowolone.

Jeśli szukasz sprawdzonego egzaminatora kompetencji cyfrowych, odezwij się do nas! Jeśli masz wątpliwości, jaką certyfikację wybrać, jaki moduł egzaminu będzie odpowiedni dla uczestników szkolenia, jak przejść przez formalności związane z procedurą egzaminacyjną, my Ci pomożemy! Jako wieloletni partner Fundacji ECCC specjalizujemy się w egzaminach zgodnych ze standardem certyfikacji Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Cyfrowych, które posiadają jedną z najszerszych ofert usług certyfikacyjnych kompetencji cyfrowych.

Token Distribution

LET’S WORK TOGETHER

e-xam Damian Koniuszenny

ul. Różana 10, 99-140 Świnice Warckie, NIP 507-004-69-78

693-434-875